Opublikowano: 27 października 2017 przez Bartosz Nowak

Promocja w mBanku – nawet 750 zł bonusu za założenie konta!Ruszyła świetna promocja w mBanku, w ramach której możecie zarobić nawet 750 zł za założenie konta!

Za założenie konta i wykonanie 5 transakcji kartą, dostaniecie kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Reszta bonusu, tj. 650 zł możecie otrzymać w ramach zwrotów za płatności kartą dokonywanych co miesiąc. Dawno nie pisałem o żadnej promocji, ale ta jest rewelacyjna, więc kto nie ma konta w mBanku, a chce łatwo zarobić to zapraszam 🙂


Jak otrzymać 100 zł do Biedronki?

Z akcji wyłączone są osoby, które posiadają lub posiadały konto osobiste w mBanku w okresie od 1 stycznia 2016.

Aby wziąć udział w akcji należy:

Za transakcję rozumiemy płatności bezgotówkowe kartą, przelewy na konto w innym banku i płatności internetowe.

Najpóźniej do 31 stycznia 2018 dostaniecie na podany przez Was adres e-mail kartę podarunkową na kwotę 100 zł do wykorzystania w Biedronce. Kupon będzie ważny do 31 grudnia 2018.


650 zł moneyback za transakcję kartą

Druga część promocji również niezwykle atrakcyjna. Bonus do zgarnięcia znacznie większy, choć warunki jego przyznania trudniejsze. Co zrobić, aby zgarnąć 650 zł?

Musicie sami sprawdzić, jakich zwrotów możecie się spodziewać. Jeśli wydajecie miesięcznie kartą około 1000 zł, to bank wypłaci Wam premię w wysokości 40 zł. Jeśli chcielibyście otrzymać maksymalny możliwy moneyback, to należałoby dokonać transakcji kartą lub BLIKiem na kwotę 3250 zł/mc.


Ile kosztuje eKonto w promocji?

Na koniec warto dodać, że jeśli skorzystacie z promocji, to zapłacicie mniej za konto niż standardowy klient mBanku. Bank gwarantuje w promocji:


Do tej pory najwyższy bonus za założenie konta oferował bank BZ WBK, gdzie można było zgarnąć swego czasu 700 zł w ciągu 10 miesięcy. Tutaj mamy okazję na zarobienie 750 zł, więc promocja jest rewelacyjna. mBank nadal stanowi jedno z lepszych kont na rynku, gdyż przede wszystkim jest bezpłatne. Do skorzystania z promocji zachęcam, korzystać z konta nie musicie, można je zamknąć po zgarnięciu bonusów – bank nie przewiduje kar za zamknięcie rachunku.

O Autorze 

    Znajdź mnie:
  • facebook

Odpowiedz

Udostępnij
Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook